Svet-Stranek.cz
Vladimír Podobný
So schön ist Blasmusik

Archív podujatí (2010 - 2019):Vladimír Podobný

Archív podujatí (2010 - 2019)

2019

28.4. Schenna / Scena - Platzkonzert der Musikkapelle Schenna
28.4. Terlan / Terlano - Spargelfest „Spargel, Musik und Wein“ der Musikkapelle Terlan
30.4. Bozen / Bolzano - Blumenmarkt - Stadtkapelle Bozen
1.5. Partschins / Parcines - Musikalischer Tag
4.5. Bratislava - Račianske hody - Dychová hudba Textilanka
18.5. Petrov - 9. Festival dechových hudeb
19.5. Schützen am Gebirge - Kirtag - Tag der Blasmusik
25.5. Chropyně - 18. Hanácke slavnosti
31.5.-2.6. Osnabrück - 6. Deutsches Musikfest
9.6. Bad Deutsch-Altenburg - 1. Lasseer Musikverein
22.6. Moravský Svätý Ján - 30. ročník Svätojánskeho jarmoku
30.6. Mannersdorf am Leithagebirge - 30 Jahre Stadtgemeinde - Stadtfest
6.7. Wien - 40. Österreichisches Blasmusikfest
11.-12.7. Schladming - 22. MID Europe - Internationales Blasmusik Festival
20.-21.7. Nabburg - Musikfestival "tonart NABBURG"
4.8. Bad Deutsch-Altenburg - Musikverein Engelhartstetten
17.8. Valašské Klobouky - 17. Mezinárodní festival Setkání muzikantů v Bílých Karpatech
18.8. Pezinok - 19. Medzinárodný festival dychových hudieb Dychovky v Preši
31.8. Holíč - 17. Medzinárodný festival dychových hudieb Z oboch brehú Moravy
14.-15.9. Graz - 18. Aufsteirern Festival
21.9. Skalica - 29. Skalické dni - festival tradícií, hudby a zábavy
27.9. Wien - 9. Wiener Wiesn Fest - Burgenland-Tag

2018

15.4. Weiden am See - Frühlingskonzert der Weidener Dorfmusikanten
27.4. Amsterdam - King's Day
28.4. Utrecht - 41. Europäische Brass Band Meisterschaften
5.5. Bojnice - 3. Festival dychových hudieb
6.5. Bratislava - Račianske hody - Dychová hudba Račianka
13.5. Bad Deutsch-Altenburg - Kurkonzert - Musikverein Marchegg-Breitensee
26.5. Maishofen - 120 Jahre Trachtenmusikkapelle Maishofen - Bezirksmusikfest
31.5. Wien - Fronleichnam
2.-3.6. Vöhringen - Cityfest der Stadtkapelle Vöhringen
9.6. Přelouč - 14. ročník festivalu dechových hudeb Polanského Přelouč
9.-10.6. Kolín - 55. ročník festivalu dechových hudeb Kmochův Kolín
23.6. Wien - 39. Österreichisches Blasmusikfest
1.7. Schliersee - Bayerisches Musikantentreffen
1.7. Tegernsee - Kurkonzert - Tegernseer Blaskapelle
2.7. München - Biergarten des Augustiner Keller - Derbolfinger Musikanten
14.7. Rožnov pod Radhoštěm - 25. Pekařská sobota
15.7. Blansko - Dechová hudba Lipovanka
15.7. Boskovice - Boskovická kapela
22.7. Zlatovce - 11. Zlatovský festival
3.8. München - Brunnenfest auf dem Viktualienmarkt
3.8. Otterfing - Otterfinger Dorffest
4.8. Schliersee - Brunnenfest
4.8. Bayrischzell - Bayrischzeller Dorffest der Vereine
7.8. Strasbourg - Folklore alsacien - Ensemble Musical Les Joyeux Brasseurs
10.8. Rouffach - Nuit du Tourisme
11.8. Turckheim - Le Brand en Fête
12.8. Sélestat - Corso Fleuri / Blumen Korso
15.9. Graz - 17. Aufsteirern Festival - VOLXMUSIK ON AIR
12.10. Wien - 8. Wiener Wiesn Fest - Vorarlberg-Tag

2017

11.2. Bratislava - Staromestské fašiangy
21.-23.4. Kiefersfelden - 230 Jahre Musikkapelle Kiefersfelden
6.5. Puchberg am Schneeberg - 140 Jahre Trachtenkapelle Puchberg am Schneeberg
14.5. Bad Deutsch-Altenburg - Musikverein Marchegg-Breitensee
26.-27.5. Wien - 38. Österreichisches Blasmusikfest
28.5. Salzburg - 8. Salzburger Festspiele der Blasmusik
3.6. Purbach am Neusiedlersee - 40 Jahre Musikverein Purbach - Jubiläumsfest
11.6. Retz - 50 Jahre Stadtkapelle Retz - Bezirksmusikfest
16.-18.6. Nürnberg - 20. Fränkischen Bierfest im Nürnberger Burggraben
17.6. Bamberg - 18. Europameisterschaft der Böhmisch-Mährischen Blasmusik
24.6. Bratislava - Bratislavský dobový piknik - C. a k. dychový komorný orchester
1.7. Bad Reichenhall - Stadtfest
7.-9.7. Kirchberg in Tirol - 150 Jahre Musikkapelle Kirchberg in Tirol - Jubiläumsfest
13.-16.7. Schladming - 20. MID Europe - Internationales Blasmusik Festival
27.7. Bratislava - Dychová hudba Šenkvičanka
6.8. Bad Deutsch-Altenburg - Blaskapelle Weinviertler Böhmische Gänserndorf
13.8. San Candido / Innichen - Sommerfest
20.8. Reith bei Seefeld - Bezirksmusikfest der Bergkapelle Reith
26.8. Pillichsdorf - Ein Wochenende mit Blasmusik
27.8. Au am Leithaberge - 90 Jahre Musikverein Au
27.8. Trautmannsdorf an der Leitha - Feuerwehrfest
30.8. Bratislava - Festival dychovej hudby
31.8. Bratislava - Dychová hudba 11 z Ivanky
1.9. Gramatneusiedl - Fest der Blasmusik - 45 Jahre Musikverein Gramatneusiedl
9.9. Bratislava - Dychová hudba Spojár a Stadtkapelle Neusiedl am See
16.9. Graz - 16. Aufsteirern Festival
23.9. Klosterneuburg - 60 Jahre Stadtkapelle Klosterneuburg - Sturm & Klang
30.9. Mariazell - 10. Blasmusik und Volkskultur Wallfahrt
7.10. Wien - 7. Wiener Wiesn-Fest / Tiroler-Tag
21.10. Senec - 17. Senecký festival dychovej hudby

2016

6.2. Bratislava - Staromestské fašiangy
23.4. Svätý Jur - Svätojurské hody
1.5. Bratislava - Račianske hody
15.5. Bad Deutsch-Altenburg - Musikverein Loimersdorf
21.5. Gerhaus - Musikfest am Mühldumpf
29.5. Bratislava - Sviatok Božieho tela
4.6. Wien - 37. Österreichisches Blasmusikfest
3.7. Wolfsthal - 27. Wolfsthaler Dorffest
7.7. Piešťany - Dychová hudba Drahovčanka
9.7. Dobrohošť - Tajomstvo dobrohošťských pecí
17.7. Bratislava - Deň Vajnor "Dedina v meste"
19.7. Bratislava - Stanislav HORNÝ - posledná rozlúčka
11.-12.8. Galanta - XXXII. Galantské trhy
13.8. Senec - Ľudové umelecké remeslá
15.8. Bad Deutsch-Altenburg - Umurkenkirtag
19.8. Pezinok - 16. Festival Dychovky v Preši
20.8. Bratislava - Vajnorské dožinky
21.8. Pezinok - 16. Festival Dychovky v Preši
28.8. Bratislava - Dychová hudba SPOJÁR
3.9. Svätý Jur - Slávnosti "Svätého Huberta" pri burčiaku
4.9. Senec - 16. Senecký festival dychovej hudby
10.9. Bratislava - Račianske vinobranie
11.9. Hainburg - 70 Jahre Blasmusik in Hainburg
25.9. Atzenbrugg - Jubiläumsfest "50 Jahre Blasmusik Heiligeneich"
1.10. Wien - 6. Wiener Wiesn-Fest
11.12. Bratislava - Advent v Ružinove

2015

12.3. Rožďalovice - Dechová hudba Táboranka
14.3. Reisenberg - Lange Nacht der Böhmischen Blasmusik
25.4. Bratislava - Dychová hudba SPOJÁR
2.5. Eisenstadt - Tag der Blasmusik
3.5. Bratislava - Račianske hody - Dychová hudba RAČIANKA
8.5. Bratislava - Dychová hudba SPOJÁR
15.5.-17.5. Karlsruhe - Musikfest Baden-Württemberg
31.5. Hof am Leithaberge - Feuerwehrfest
6.6. Wien - 36. Österreichisches Blasmusikfest
13.6.-14.6. Hof am Leithaberge - 50 Jahre Musikverein Hof - Marschmusikbewertung
20.6. Bratislava - Deň poľovníkov
26.6. Poděbrady - Festival Evropa hraje Kmocha
27.6. Prachatice - 25. Slavnosti solné Zlaté stezky
28.6. Praha - Festival Hraj kapelo, hraj
11.7. Plzeň - Bundesbahnmusik LINZ a Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
15.7.-19.7. Schladming - Internationale Blasmusik Festival MID EUROPE
23.7. Praha - Prague Folklore Days
27.7.-2.8. Villach - Villacher Kirchtag
9.8. Pezinok - 15. Festival Dychovky v Preši
29.8. Bratislava - Vajnorské dožinky
13.9. Bratislava - Dychová hudba SPOJÁR
19.9. Leopoldsdorf im Marchfelde - Tag der Blasmusik & Sturmfest
26.9. Bratislava - Dúbravské hody
8.10. Bratislava - Dychová hudba SPOJÁR

2014

1.3. Berg - Berger Fasching
20.3. Praha - Dechový orchestr Pralinka Praha
27.3. Praha - Ústřední hudba Armády ČR
17.4. Praha - Velikonoce na Andělu
26.4. Bratislava - Dni samosprávy
1.5. Jičín - Májové slavnosti
3.-4.5. Bratislava - Račianske hody
8.5. Čelákovice - Hasičská dechová hudba Lysá nad Labem
10.-11.5. Mariánské Lázně - Zahájení lázeňské sezóny
15.5. Plzeň - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
24.-25.5. Rtyně v Podkrkonoší - 50. Festival Koletova Rtyně
28.-31.5. Salzburg - 5. Salzburger Festspiele der Blasmusik
5.6. Plzeň - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
6.6. Nýrsko - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
7.6. Cham - Oberpfälzer Blechapostel
7.6. Bad Kötzting - Die Pfingstfestwoche
8.6. Regen - Volksmusikfest "Drumherum"
13.6. Kolín - 51. Festival Kmochův Kolín
14.6. Česká Kamenice - 15. Mezinárodní hudební festival
15.6. Bad Schandau - 15. Mezinárodní hudební festival
12.7. Borovany - Jubilejní 10. ročník Borůvkobraní
13.7. Bad Kötzting - Kurkonzert mit dem Akkordeonorchester Furth im Wald
14.7. Plzeň - Holanďanka
17.7. Plzeň - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
25.7. Praha - Pražské folklorní dny
27.7. Regensburg - WeinMusikfest im Stadtpark
9.8. Gmünd - Gartenfest
10.8. Domažlice - 60. Chodské slavnosti
17.8. Pezinok - 14. Festival Dychovky v Preši
23.8. Turnov - 1. ročník festivalu Muzikanti, pojďte hrát
28.8. Plzeň - Promenádní koncert věnovaný 90. výročí narození zakladatele Kapely pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO plk. Lichtenberga
30.8. Karlovy Vary - Mezinárodní lázeňský festival dechových hudeb
6.9. Slovenský Grob - 800 rokov obce
7.9. Senec - 14. Senecký festival dychovej hudby
14.9. Mannersdorf am Leithagebirge - Stadtfest "25 Jahre Stadtgemeinde Mannersdorf"
27.9. Bratislava - Folkfest Ružinov
28.9. Bratislava - Dúbravské hody a Karloveské hody
12.10. Rust - Gans Burgenland Genuss Festival Rust

2013

27.4. Svätý Jur - Svätojurské hody
1.5. Benešov - Benešovský jarmark
1.5. Vlašim - Májové slavnosti
4.5. Bratislava - Račianske hody
8.5. Čelákovice - Hasičská dechová hudba Lysá nad Labem
9.5. Praha - Musikkapelle Zams
22.5. Pardubice - Živaňanka
25.5. Turnov - Staročeské řemeslnické trhy
25.5. Nová Paka - Přehlídka dechových hudeb
26.5. Zbiroh - Festival Vačkářův Zbiroh
2.6. Bratislava - Sviatok Božieho tela
15.6. Bratislava - Deň poľovníkov
16.6. Kittsee - 40 Jahre Musikverein Kittsee
21.6. Poděbrady - Festival Evropa hraje Kmocha
23.6. Bad Deutsch-Altenburg - Böhmische Weinviertler
29.6. Praha - Festival Hraj kapelo, hraj
30.6. Hradec Králové - Dechový orchestr města Hradce Králové
7.7. Bad Deutsch-Altenburg - Kleine Blasmusik Zurndorf
11.8. Pezinok - 13. Festival Dychovky v Preši
15.8. Plzeň - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
18.8. Bratislava - Hudba Ministerstva vnútra Slovenskej republiky
24.8. Bratislava - Vajnorské dožinky
6.9. Pardubice - Pernštejnské pivní slavnosti
7.9. Homole - Homolská křídlovka
8.9. Beroun - Hrnčířské trhy
8.9. Lázně Bělohrad - Dechová hudba Podkověnka
26.9. Plzeň - Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO
8.12. Bratislava - Račianske vianočné trhy

2012

21.4. Bruck an der Leitha - Frühlingskonzert Blasmusik Bruck
22.4. Hainburg an der Donau - Eröffnung Radwandertag
5.-6.5. Bratislava - Račianske hody
12.5. Letovice - Mezinárodní festival dechových orchestrů
13.5. Česká Třebová - Řetůvanka
19.-20.5. Mannersdorf am Leithagebirge - Feuerwehrfest
26.5. Zbiroh - Festival Vačkářův Zbiroh
27.5. Praha - Hudba Hradní stráže a Policie ČR
3.6. Ivanka pri Dunaji - 110.výročie založenia DH
8.-10.6. Kolín - Festival Kmochův Kolín
16.6. Göttlesbrunn - Bezirksmusikfest mit Marschmusikbewertung
23.-24.6. Praha - Festival Hraj kapelo, hraj
1.7. Wolfsthal - Wolfsthaler Dorffest
14.7. Zwiesel - Zwieseler Grenzlandfest
22.7. Bratislava - Dychová hudba 11 z Ivanky
4.8. Neusiedl am See - Neusiedler Stadtfest
11.8. Cham - Oberpfälzer Blechapostel
12.8. Domažlice - Chodské slavnosti
19.8. Pezinok - 12. Festival Dychovky v Preši
25.8. Bratislava - Vajnorské dožinky
26.8. Bratislava - Dychová hudba Spojár
1.9. Bratislava - Dni majstrov ÚĽUV
16.9. Bratislava - Račianske vinobranie
22.9. Bratislava - Folkfest Ružinov
23.9. Pezinok - Vinobranie
30.9. Neusiedl am See - Weinlesefest im Rathausstüberl
30.9. Hof am Leithaberge - Blunznkirtag
9.12. Bratislava - Staromestské vianočné trhy
9.12. Bratislava - Račianske vianočné trhy

2011

28.-29.5. Rtyně v Podkrkonoší - Festival Koletova Rtyně
11.-12.6. Kolín - Festival Kmochův Kolín
19.6. Hof am Leithaberge - Feuerwehrfest
25.-26.6. Praha - Festival Hraj kapelo, hraj
3.7. Göttlesbrunn - Musikerkirtag
9.7. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
10.7. Zittau - Zittauer Stadtfest
16.7. Bratislava - Kultúrne leto na Kuchajde
23.7. Holašovice - Selské slavnosti
6.8. Kosice - Festival Vrzáňovy Kosice
7.8. Lam - Treffpunkt OSSER
12.-14.8. Pezinok - 11. Festival Dychovky v Preši
21.8. Margarethen am Moos - Feuerwehrfest
27.8. Choceň - Choceňačka
28.8. Pelhřimov - Hasičský festival
4.9. Götzendorf an der Leitha - Kirtag
10.9. Jihlava - Den zemědělců a potravinářů
16.-18.9. Pezinok - Vinobranie
24.9. Bratislava - Folkfest a Ružinovské hody
25.9. Bratislava - Račianske vinobranie
2.10. Bratislava - Karloveské hody

2010

1.5. Bratislava - Račianske hody
29.5. Turnov - Staročeské řemeslnické trhy
30.5. Rtyně v Podkrkonoší - Festival Koletova Rtyně
5.6. Švihov - Švihovské hudební léto
11.-13.6. Kolín - Festival Kmochův Kolín
20.6. Hof am Leithaberge - Feuerwehrfest
26.6. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
26.-27.6. Praha - Festival Hraj kapelo, hraj
3.7. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
10.7. Cham - Altstadtfest
17.-18.7. Soběslav - Festival Kubešova Soběslav
31.7. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
31.7. Praha - Festival Praha hostí dechovku
1.8. Jilemnice - Festival dechových hudeb
7.8. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
7.8. Praha - Festival Praha hostí dechovku
8.8. Bechyně - Festival dechových hudeb
14.-15.8. Pezinok - 10. Festival Dychovky v Preši
21.8. Zbiroh - Zbirožské hudební léto
21.8. Praha - Festival Praha hostí dechovku
22.8. Trhové Sviny - Festival Karel Valdauf
28.-29.8. Pelhřimov - Hasičský festival
5.9. Dobrovice - Festival Fadrhonsova Dobrovice
11.-12.9. Bratislava - Račianske vinobranie
18.-19.9. Modra - Malokarpatské vinobranie
24.-26.9. Praha - Festival Vejvodova Zbraslav
2.10. Stupava - Krautfest
návštěvníků stránky
celkem85 290
tento týden271
dnes5